Hétvége a Gardália Napok jegyében

Hétvége a Gardália Napok jegyében
Érvényesség: 2026.11.06. - 2026.11.08.
Minimum foglalható: 2 éj
Legjobb ár:
Árkalkuláció & Foglalás

A tihanyi Gardália Napok jegyében - időjárástól függően - látványos kültéri halsütéssel, ínyenc fogásokkal várjuk vendégeinket.

Csomag tartalma:

  • szállást
  • svédasztalos büféreggelit (07:30-10:00 óráig)
  • vacsorát (létszámtól függően 3 fogásos menü, vagy svédasztal, ital nélkül, 18:00-20:00 óráig)
  • Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatát
    • két pezsgőmedence
    • gyermekmedence
    • finn-, bio- és infra szauna
    • trópusi élményzuhany, dézsa zuhany, jégoltár
    • csendes pihenő szoba, napozóterasz
    • só, aroma és fényterápiás szoba
  • a parkolást
  • valamint az ÁFÁ-t

Szállodánk a programváltozás jogát fenntartja!

Ételallergia, intolerancia vagy vegetáriánus étrend

Kedves Vendégünk! Kérjük, hogy speciális étkezési igényét már foglaláskor jelezze, hogy felkészülten fogadhassuk Önt! Az ételeket speciális tudással rendelkező diétás szakács készíti el. Az étkezésekhez szükséges termékeket az előre egyeztetett igények alapján szerezzük be, így előzetes jelzés hiányában a szolgáltatást a helyszínen nem tudjuk garantálni. Megértésüket köszönjük.

A szolgáltatás külön felára félpanziós ellátás esetén 5.000 Ft/fő/nap.

A szolgáltatás külön felára reggelis ellátás esetén 3.000 Ft/fő/nap.


Fenti ajánlatunk közvetlen szállodánk weblapján történő, korlátozott számú foglalás esetén érvényes. Az akciós ajánlat más kedvezménnyel nem összevonható és az általunk visszaigazolt foglalásokra érvényes.

További információkért keressen minket az info@hotelmargareta.hu e-mail címen vagy a +36 30 510 7406 telefonszámon.

Fizetési lehetőségek

A foglaló fizethető átutalással, a helyszínen készpénzzel ill. bankkártyával, vagy SZÉP kártyás előreutalással.
A fennmaradó összeg a helyszínen kerül rendezésre készpénzzel, bankkártyával (VISA, Mastercard, Maestro) vagy SZÉP kártyával (OTP, MBH, K&H).

 

Gardália Napok hétvégéje

Szeretettel várjuk Vendégeinket a hagyományosan megrendezésre kerüli Gardália Napok hétvégéjén! Pénteken - időjárástól függően - szabadtéri halsütéssel készülünk!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy szállodánk árai időszakonként eltérőek és az aktuális kapacitás függvényében változhatnak. Konkrét árainkért a választott dátumra vonatkozóan látogassan el weboldalunkra és kalkuláljon árat: ÁRKALKULÁCIÓ/FOGLALÁS


Felmerülő bármely kérdés esetén vegye fel velünk a kapcsolatot, munkatársaink készséggel állnak rendelkezésére!

0036305107406
0687343824
info@hotelmargareta.hu

Idegenforgalmi adó 2026. évben: 740 Ft/fő/éj
Lemondási feltételek:

Az ajánlat igénybe vételének feltétele:

A foglalás véglegesítéséhez 50% foglalási előleg fizetendő a visszaigazolást követő 3 napon belül.

a.) Lemondási feltétel nem kiemelt időszakok esetén
Az érkezést megelőző 7. napig történő lemondás esetén az érkezés dátuma módosítható vagy a foglalási előleg 3.000 Ft adminisztrációs költség levonását követően visszautalásra kerül.  7 napon belüli lemondás, valamint meg nem érkezés esetén a kötbér összege a foglalás értékének 50%-a. A helyszínen történő lemondás (vagy éjszaka csökkentés) esetén az eredeti megrendelés/foglalás teljes összege kötbérként felszámításra kerül.

b.) Lemondási feltétel kiemelt időszakok, ünnepi hétvégék esetében, melyek a következők:
Húsvét, Május 1., Pünkösd, Augusztus 20., Őszi szünet, Karácsony, Szilveszter

Az érkezést megelőző 30. napig történő lemondás esetén a foglalási előleg 3.000 Ft adminisztrációs költség levonását követően visszautalásra kerül. 30 napon belüli lemondás, valamint meg nem érkezés esetén a kötbér összege a foglalás értékének 50%-a. A helyszínen történő lemondás (vagy éjszaka csökkentés) esetén az eredeti megrendelés/foglalás teljes összege kötbérként felszámításra kerül.

A fenti ajánlat kizárólag egyéni foglalásokra érvényes, céges/csoportos megrendelésekre nem alkalmazható. Ilyen esetben kérjük forduljon munkatársainkhoz!

Vis maior (pl. pandémiás helyzetben érvényben lévő lakhelyelhagyási korlátozás) körülmény miatt lemondott foglalás esetén szálloda a már befizetett foglaló mértékével azonos összegű, egy éven belül felhasználható vouchert biztosít vendég részére.